Ana Sayfa
Kurumsal
Estetik
Tıbbi Birimler
Doktorlarımız
Duyurular
İletişim
Uzm.Dr. Fatih ÇEŞME
#... devamı
Önemli Duyuru
Grip aşısı kime ve ne zaman yapılmalı?
... devamı
Check Up Kampanyalarımızdan faydalanmak için bi... devamı
Kurumumuzda Evlilik Tahlilleri yapılmaktadır.... devamı
Kurumumuzda Spor ve Havuz için Sağlık Raporu ve... devamı
Median Adapazarı Tıp Merkezi'nde diş muayenesi ... devamı
Hastanemizde 20.03.2013 tarihi itibari ile saç ek... devamı
Koltukaltı ,el ve ayaklarda yoğunlaşan ve tıp ... devamı
Op. Dr. M. Sinan Abbasoğlu Özel Median Adapazar... devamı
Bahçelievler Kurumsal
1997 yılında Yenibosna’ da faaliyete başlayan Median Tıp Merkezi, daha nitelikli bir hizmet vermek amacıyla 2009 Nisan ayından itibaren Soğanlı – Bahçelievler’ deki mevcut binasında faaliyet göstermeye başlamıştır. Tıp Merkezimiz yaklaşık 2000 m2' lik kapalı alan üzerinde hizmet verilmekte olup, modern bir iç mekâna sahiptir. Tıp Merkezimiz, uluslararası kalite standartlarına uygunluğu, ileri düzey teknolojik donanımı, en üst seviyede steril koşulları, işlevsel, güvenli, konforlu ortamı ile fiziksel bir mükemmellik içindedir.
Seçkin doktorlarımız ve laboratuar ekibimiz, hemşirelerimiz, eğitimli ve profesyonel kadromuz ile tüm gayretimiz sizlere mükemmeli yaşatabilmektir.
Süreç içerisinde Cerrahi merkez olma, Cerrahi Tıp Merkezine dönüşme baştan beri en büyük amaçlarımızdan birisiydi. Nitekim ameliyathanemizin teknik ve fiziki koşullarını tamamlayarak uygunluk belgesi alındı.
Biz de böyle bir merkez oluşturmuş olmaktan dolayı mutluluk duymaktayız.
Median Tıp Merkezi, Sağlık İşletmecileri Derneği (SABİR) üyesidir.


Kocasinan Kurumsal
Bahçelievler Median Tıp Merkezi 2003 yılından itibaren Bahçelievler semtimiz de faliyet göstermektedir. Sizlere sadece sağlık hizmeti değil; kaliteyi, teknolojiyi, uzman hekimliğini, yerinde teşhisi, ekonomiyi sunarken, manen dürüstlüğü, sevgiyi, şevkati, ilgiyi de peşinden temin ediyoruz. Artık biz bir aileyiz diye düşünüyoruz. Ailemize hizmet için 6 branşta gerçekleştirdiğimiz muayene, müdahale, diş, ultrason, renkli doopler, röntgen, laboratuar, acil, hemşirelik, kulak işitme testleri (odyoloji ) , tüm alerji testleri ve ilgili kurumlar için sağlık raporu ile bizler hizmete hazırız.


Bağcılar Kurumsal
Özel Maymed Tıp Merkezi hizmete girdiği 2004 yılından bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedeflemiş ve şuan Median Sağlık Gubunun bünyesinde Bağcılar Median olarak yoluna devam etmektedir.

Hastalarımızın ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli hasta odaklı yaşamak stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır.

Vermiş olduğumuz Değer, hastalarımıza uyguladığımız tedavinin kalitesinde, hasta ve yakınlarına gösterdiğimiz ilgi, saygı ve sevgi, bize duymuş olduğunuz güven ve göstermiş olduğunuz ilgi bunun bir göstergesidir.

Tıp Merkezimiz 6 yıldır İnsan sağlığına önem verir, yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarında en yüksek etik standartları ve kalite anlayışını ilke edinerek Bağcılarda hizmet vermektedir.

Özel Bağcılar Median tıp merkezi sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarınasaygılı, tecrübeli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluş olarak yoluna devam edecektir.

Amacımız; bireylerin sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamak ve kendimizi, ihtiyaçlarımız ve çağın gelişimi doğrultusunda geliştirmektir.

Biz Özel Bağcılar Median tıp merkezi olarak sizlerin sağlığını korumak ve kaliteli hizmet vermek için buradayız.
Bu Günki Nöbetçi Eczane
Açık Pozisyonlar Tümünü Gör
Tüm başvurularınız bu alandan yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz her mail dikkate alınacaktır.... devamı